Düzenleme Kurulu

Kongre Onursal Başkanı- Professor Ahmet Pinarbasi. Rektör, ALKÜ. 

Kongre Eşbaşkanı - Doç. Dr. Kemal Vatansever, ALKÜ.

Kongre Başkanı - (Ürdün)  Dr. Baker Ahmad Alserhan. alserhan@yahoo.com 

Bilimsel Komite Başkanı- (Yunanistan) Prof. Daphne Halkias. daphne_halkias@yahoo.com 

İslami Finans Konu Başkanı - (Umman) Dr. Zakaria Boulanouar. zakariaboulanouar@gmail.com 

Medya ve İletişim Konu Başkanı - (Katar) Dr. Othman Althawadi. oalthawadi@qu.edu.qa 

Yeni Zelanda/ Avustralya: Dr. Djavlon Kadirov. djavlonbek.kadirov@vuw.ac.nz 

Türkiye: Dr. Mehmet Bayirli. mehmet.bayirli@alanya.edu.tr 

Türkiye: Dr. Hasan Terzi. hasanterzi78@gmail.com 

Ürdün: Dr. Ali Hilal AlBagoum. alihilal15@yahoo.com 

Birleşik Arap Emirlikleri: Dr. Roudaina Houjeir. rhajeer@hct.ac.ae 

Birleşik Arap Emirlikleri:  Dr. Bronwyn Wood 

Amerika (ABD): Prof Paul Koku. koku@fau.edu 

Endonezya: Dr. Hendy Mustiko Aji. hm.aji@uii.ac.id 

Libya: Dr. Faraj Saleem Aljundi. farajaljoundi@yahoo.com 

Tunus: Dr. Hajer Chermi. hajer.chermi@gmail.com 

Kuveyt: Dr. Hanan Arnous. Harnous@auk.edu.kw 

Suudi Arabistan: Dr. Thamer Baazeem. tbaazeem@kau.edu.sa 

Malezya: Dr. Aida Mokhtar. aidam@iium.edu.my 

Malezya: Dr. Siti Haslina Md Harizan. sitihaslina@usm.my 

Brunei: Dr. Nazlida Muhammad. nazlida.muhamad@ubd.edu.bn 

Brunei: Muhammad Talha Salam 

Pakistan: Professor Mubbsher Munawar Khan 

Cezayir: Dr. ASSIA BOUREZAK. abc-marketing@hotmail.fr 

Singapur: Nurhafihz Noor. nurhafihz@sciima.com